Star Wars Hry

Star Wars – Galaxy of Heroes

Jedna z najnávykovejších hier z dieľne EA je určite Star Wars – Galaxy of Heroes má mnoho fanúšikov aj na Slovensku. Zbierajte obľúbené postavy z filmov, kníh a seriálov hviezdne vojny, trénujte ich schopnosti a bojujte v aréne proti ostatným hráčom, v špeciálnych misiách, udalostiach, či spoločných raidoch.

Hra je doslova návyková, keďže sa neustále máte ako zlepšovať, stále sa doplňajú nové funkcie, postavy a možnosti. Aby sa z vás stali čo najskôr majstri mystickej star wars sily, tu je zopár rád a trikov.

 

Aké postavy zbierať v Galaxy of Heroes?

Aj keď v úvode budete mať obmedzené možnosti, ktoré postavičky (characters) môžete zbierať a veľa závisí aj od šťastia, ake shardy (jednotky na zbieranie postáv) vám padnú, neskôr zistíte, že postáv je naozaj neúrekom a nie je možné všetky trénovať a vybavovať tak ako by sa vám páčilo, pretože nikdy nebudete mať dosť kryštálov, kreditov, či jednotlivého gearu (brnenia, zbrane..). Práve preto je dobré vedieť, ktoré postavy majú najväčší potenciál pomôcť vám v neskorších fázach hry, keď budete čeliť obrovskej presile.

Ranking postáv Galaxy of Heroes
Ranking postáv Galaxy of Heroes

Na obrázku su postavy z hviezdnych vojen zoradené od najsilnejších (v ľavo) po najslabšie (v pravo), samozrejme prihliadajúc na rovnakú úroveň (level) a schopnosti. Pri mnohých postavách je dôležité sledovať aj synergie s ostatnými členmi tímu (squad). Napríklad ak máte ako leadra Dartha Vadera, hodia sa k nemu najmä postavy impéria (Empire) a ďalší Sithovia, ktorým dodáva špeciálne schopnosti ako leader. To isté plati aj o Jedi rytieroch napríklad pod vedením Qui-Gon Jinna atď.

Okrem celkovej sily a potenciálu je dobré rozmýšlať aj nad využitím jednotlivých zostáv pre jednotlivé úlohy (challanges), kde je limitované, že sa napríklad môžu zapojiť len útočníci (attackers), alebo udalosti (eventy), kde sa môžu zapojiť len isté rasy, či skupiny (jedi, sith, nightsisters..).  Nech vás teda sprevádza sila 😉

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

3 − 2 =