Star Wars Hry, SWGOH

Stratégia na Tank Takedown Raid

Ak ste novšia guilda, možno sa vám zíde malá nápoveda aké tímy sú užitočné na Tank raidy. Väčšina guild hráva HAAT (Heroic Tank), kde je nevyhnutné mať 7* postavy, ktoré môžete použiť len raz. Po príchode C-3PO do SWGOH je možné dať celý HAAT na auto pri dobrej konfigurácii potency a modov. Ak však nemáte 7* C-3PO, rozoberieme si, ktoré tímy dobre fungujú na jednotlivé fázy Tank Takedown Raidu.

P1 – Grievous, B2 a Magnaguards

V prvej fáze sa musíte vysporiadať s grievousovým Tactical Maneuvering buffom na 3 ťahy, ktorý získa každý 7 krát, čo dostane do nosa. Ten mu zvýši +25% Offense a získa 30% turn meter vždy keď je útok na jeho droid priateľa. Navyše, získa ihneď 100% turn meter a reset cooldownov na špecial.

Dobre fungujú tímy:

  • CLS + Han, je však dôležité aby CLS dal neskôr Escape. Môže byť aj Wedge leader, alebo zChewie aby Han dopĺňal health.
  • Rôzne Jedi tímy, či už Bastila, Anakin, či Ima gun Di
  • Datcha lead, cls+han a Nebit
  • zSavage, zKylo,zCLS môžu prvú fázu s escape taktikou riešiť aj ako samostatná postava

P2 – AAT Tank

V druhej fáze sa až tak nezapotíte, je jednou z najľahších a ľubovoľný tím vie naložiť dosť damage. Užitočné je dať niektorou z postáv defense down hlavnému kanónu (Asajj/Thrawn/IGD..)

Dobre fungujú tímy:

  • rebeli CLS/Wedge/Ackbar leader
  • Resistance (JTR/zFinn)
  • zVader/Palpatine sith

P3 – Rocket Droid a Battle Droidy

tretia fáza je jednou z najnáročnejších, taktikou podobná prvej fáze, snažíte sa znižovať TM hlavnému Rocket droidovi (Han, CLS, Thrawn) a pomôžu postavy s AOE útokmi (Asajj) a buff postavy ako BB8, pretože hlavný kanón z času na čas vystrelí a postavy bez buffov sú dole.

Ideálnou zostavou ak nemáte chewieho a C-3PO je pre mňa Ackbar Lead, CLS, Han, Thrawn a Asajj Ventress, ktorou môžete začať na konci P2 a dokončiť celý HAAT raid. Viď video.

P4 – AAT Tank a B2 Battle Droidy

Štvrtá fáza je podobná tej druhej, avšak na spestrenie sú tú otravné B2 droidy, ktoré treba dať čo najskôr dole, aby nezbavili postavy buffov a nezískavali bonus TM pri útokoch. Navyše keď sundáte celý tank, príde bombardovanie, ktoré okamžite zabije postavy bez buffov, čiže opäť učitočné postavy ako Yoda/BB8/Leia/Han atď.

Solo HAAT s C-3PO

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

nineteen + 20 =

Send this to friend